O SALONU

     Jmenuji se Ingrid Klírová a svůj salon péče o tělo mám od roku 2011 v malé vesničce Merklín u Přeštic. Od téhož roku se věnuji masážím a v roce 2014 jsem rozšířila své služby i o kosmetiku.

     Chtěla jsem se dozvědět širší informace o tom, jak pleť funguje a pomoci těm, kteří mají s pletí problémy. V roce 2019 - 2020 se mé služby dále rozšířily o prodlužování řas "řasa na řasu", "výživa a natočení přírodních řas" , "Lash Liftin & Lash botox"

     Jsem zapálená do své profese a ráda se učím další a nové věci na seminářích a nejrůznějších vzdělávacích programech. Ptej se zkušeného, a ne učeného.

     Dlouho jsem hledala produkty, které by byly přirozené pro naši pleť a oslovila mě malá česká firma ESSENTÉ.

     Od 13 let jsem bojovala s akné a vyzkoušela jsem nespočet kosmetických firem. Mohu říci, že boj jsem pojala opravdu důsledně. Tím myslím nejen péči o pleť jako takovou, ale změnila jsem svůj životní styl a začala se stravovat racionálně.

     Miluji cvičení, procházky, svoji práci a především jídlo =)

"Obličej, který vám nadělila příroda, budete mít ve dvaceti. Je jenom na vás, jak bude vypadat, až vám bude padesát."- Coco Chanel

     Základem zdravé a svěže vypadající pleti je pravidelná domácí péče. To znamená, že Vaši každodenní péči nemohu nahradit, a proto je salonní kosmetická péče o to víc důležitá. Ráda vám vše vysvětlím, ukážu, doporučím kosmetiku a budu Vás udržovat ve správném směru při péči o zdravou pleť. Osobní přístup a vzájemná důvěra je pro mě to nejdůležitější.

     Práce v salonu není to jediné spojené s pletí, čemu se věnuji. Ráda nechávám promluvit své tvořivé já a hostuji na akcích pro nejmenší a maluji jim na obličej. Nejžádanější jsou motýlci a nejrůznější zvířata. Děti miluji a jejich štěstí mě těší. Koho také ne =)

     Na masáže používám oleje od značky Massage Oil, anebo Tomfit. Nicméně v jarním období se zabývám sběrem bylinek a tvořím si domácí oleje sama. Požívám aromaterapeutické esence od značky Salus.

     A pro zpestření a odpočinek po masážích jsem absolvovala kurz péče o řasy. Moje záda odpočívají a jedou ruce. Titěrná práce s dokonalým efektem.

     Věřím, že s mými službami budete maximálně spokojeni a budete odcházet s příjemným pocitem nejen skvěle stráveného času.